אנחנו

בעולם דיגיטלי מוצף תוכן, סרטוני וידאו ואנימציה הופכים להיות הדרך המועדפת והאפקטיבית ביותר לתפוס את הקשב של הקהל שלכם, לתת לו ערך אמיתי, להעביר מסרים, לבנות מחויבות ארוכת טווח ולהניע אותו לפעולה. סרטוני וידאו ואנימציה יוצרים אצל הצופה חוויה בלתי אמצעית שמחברת אותו חזק אליכם.
ארגונים וחברות שמבינות את פוטנציאל הצמיחה הטמון בסרטוני וידאו ואנימציה משתמשות בהם לאורך כל הפעילות הארגונית עם סרטוני פרסום, שיווק, תדמית, הסברה והדרכה.
אנחנו ב- ORGCINEMA מתמחים כבר למעלה מ-15 שנים בהפקת סרטוני וידאו ואנימציה אפקטיביים לארגונים וחברות בארץ ובעולם. אנחנו עובדים בהצלחה עם סטרטאפים, חברות טכנולוגיה, פיננסים, אנרגיה ותעשיה, משרדי ממשלה, רשויות וארגוני המגזר השלישי ועוד.
הלקוחות שלנו פונים אלינו כשהם רוצים להפיק סרטון תדמית, סרטון מוצר, או כשהם רוצים לספר על שירות או פרויקט חדש שלהם.  הם יודעים שהסרטים שאנחנו מפיקים עבורם עושים את העבודה ומשיגים תוצאות. (מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?)
ב- ORGCINEMA פועלים יחד אנשי קריאייטיב והפקה, צוותי צילום ומומחי פוסט אשר מלווים את הפרויקטים משלבי אפיון הצרכים ועד להפקת סרטים מלוטשים. בזכות שיטות עבודה מתקדמות ואמצעים טכנולוגיים חדשניים,  אנחנו יודעים לעבוד בטווח רחב של תקציבים ונדע למצוא את הפתרון המתאים ביותר לצרכים ולתקציב שלכם. בואו אלינו עם האתגרים שלכם ותקבלו קריאייטיב חד, הפקה מוקפדת ושירות זמין ואיכותי לאורך כל הדרך.